Szukaj

2 konkursy świąteczne!

Stworzyłyśmy dla Was eko Rodzinny Kalendarz Adwentowy.

Ale… Kalendarz to nie wszystko!!!

Wraz z kalendarzem mamy dla Was 2 świąteczne konkursy! Dotyczą one 2 wyzwań:

1. z 17 grudnia – robimy własne, kartki świąteczne!

2. z 21 grudnia – robimy eko ozdoby choinkowe.

Szczegółowe informacje na temat Kalendarza Adwentowego i obu konkursów znajdziecie na naszych kontach FB i IG (w przypiętych postach!).

Nagrodami konkursowymi są nasze 2 e-booki – po jednym na konkurs!

Życzymy Wam super zabawy!

Przygoda, która nie ma końca...

to 7 wyzwań na 7 dni, albo… na tyle tygodni, ile chcecie! Każde z nich porusza tematy, z którymi stykamy się każdego dnia, ale… od nieco innej strony. Będziecie mogli przeprowadzić śledztwo, sprawdzić, jak działają Wasze nosy, pomyśleć o tym, dlaczego wszyscy lubimy motyle i co świat by stracił, gdybyśmy pozbyli się z niego wszystkich foliówek, a nawet… zastanowić się, czym różni się nasz sweter od torebki foliowej. Jednym słowem: nie ruszając się zbyt daleko od domu, wyruszycie na 7 niezwykłych wypraw, które mogą stać się początkiem… przygody bez końca! A na końcu e-booka (ale nie przygody!) czeka na Was jeszcze wyzwanie niespodzianka!

Życie zaczyna się co rano, o tym, jak odkrywać nowe w znanym,

to 7 niezwykłych wypraw. Razem z naszymi śmieciami wyruszymy w podróż przez świat, Dowiemy się, kto wymyślił wędrowanie i jak wydreptaliśmy sobie autostrady. Zastanowimy się, czym by się tu podzielić, czyli czego możemy się nauczyć od roślin i zwierząt. A nawet dowiemy się, skąd wzięła się sztuka, i kto może zostać eko artystą! No i dlaczego ślad zawsze zostawiamy z tyłu, a nie przed sobą? Zastanowimy się, jak kiedyś ludzie żyli bez… niczego. Zdobędziemy też kawał ciekawej wiedzy i nieco propozycji, jak małymi krokami możemy zmieniać swoje życie, by było pełniejsze, radośniejsze dla nas i wspierające naszą przyjaciółkę Ziemie.